RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 314-035D commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 314-035D 1.8 Inch Start Cap Electric Component Aluminum
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 314-035D |
| Manufacturer Part # | 314-035D |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 314-035D Start Cap
