RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 314-002A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 314-002A Relay 3.65 Inch OEM for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 314-002A |
| Manufacturer Part # | 314-002A |
| Height | 2.4" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 314-002A Relay (ge)3arr12 Kpl226
