RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 313598 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 313598 4.35 Inch Stainless Steel Ext.pawl Bar Lever with Descriptors
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 313598 |
| Manufacturer Part # | 313598 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 313598 Ext.pawl Bar Lever
