FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 31317 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 31317 1 Inch Stainless Steel RTD Probe for Meat
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 31317 |
| Manufacturer Part # | 31317 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 31317 Probe Rtd 500 Ohm Arbys Meat