RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 312397 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 312397 9 Inch Stainless Steel Pulper Slurry Housing Door with Hinged Design
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 312397 |
| Manufacturer Part # | 312397 |
| Height | 1.75" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 312397 Pulper Slurry Housing Door
