RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King other white china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 31236 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 31236 78 Inch Capillary Tube .049 Inch Id .099 Inch Od
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 31236 |
| Manufacturer Part # | 31236 |
| Height | 0.95" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 31236 Capillary Tube 78" .049 Id X .099 Od
