Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 312267 4 Inch Hinge 85 Degree Interior Door Sturdy Stainless Steel
Item:
#1444976
Technical details
| Manufacturer | Barker Company |
|---|---|
| Model Number | 312267 |
| Manufacturer Part # | 312267 |
| Height | 3.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 10.85" |
| Weight | 3.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 312267 4 Inch Hinge 85 Degree Interior Door Sturdy Stainless Steel
