RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 3120-100-02-00 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 3120-100-02-00 3/16 Inch Ball Bearing Stainless Steel
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 3120-100-02-00 |
| Manufacturer Part # | 3120-100-02-00 |
| Height | 0.3" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 3120-100-02-00 Ball Bearing 3/16 S/s
