RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 3120-004-39-92 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 3120-004-39-92 7/16 Inch Inner Diameter Bearing Flanged Sleeve
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 3120-004-39-92 |
| Manufacturer Part # | 3120-004-39-92 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 3120-004-39-92 Bearing Flanged Sleeve 7/16 Id X 5/8l
