RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3120-004-12-13 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 3120-004-12-13 5/16 Inch Bearing Rinse Arm Stainless Steel
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 3120-004-12-13 |
| Manufacturer Part # | 3120-004-12-13 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 3120-004-12-13 5/16" Thick, Jackson Tempstar (gpx Hh Hh Gpx Lt Nb S Sds)
