RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion ivory china dinnerware.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 311405 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 311405 4.85 Inch Stainless Steel Manifold Rack Final Rinse
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 311405 |
| Manufacturer Part # | 311405 |
| Height | 1.7" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 27.85" |
| Weight | 1.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 311405 Manifold Rack Final Rinse
