Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure -3114-09 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure -3114-09 2 Inch Dial Pressure Gauge 0 to 160 Psi for Everpure Filter Assembly
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | -3114-09 |
| Manufacturer Part # | -3114-09 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure -3114-09 1/8" Mpt 0-160 Psi 2" Dial, For Everpure Filter Head Assembly. Outlet Gauge
