RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 311035000 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 311035000 1/4 Inch Y Strainer 10 Mesh Food Grade Filtration System
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 311035000 |
| Manufacturer Part # | 311035000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 311035000 Y Strainer 1/4' Fnpt 10 0 Mesh Fcb Pinnacle