RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 3110017 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 3110017 0.35 Inch OEM Fuse 30 Amp Electric Circuit Protection
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 3110017 |
| Manufacturer Part # | 3110017 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 3110017 Fuse 30 Amp Class Cc 600v