Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 310P149 #10-32 X 7/8 Inch Screw OEM Fasteners 10 Packs
Item:
#1178156
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 310P149 |
| Manufacturer Part # | 310P149 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 310P149 #10-32 X 7/8 Inch Screw OEM Fasteners 10 Packs
