Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 310790 25.875 Inch Rack with Corrosion Resistant Steel
Item:
#1526747
Technical details
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | 310790 |
| Manufacturer Part # | 310790 |
| Height | 2" |
| Width | 22.25" |
| Depth | 26.88" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 310790 25.875 Inch Rack with Corrosion Resistant Steel
$191.47
Unit price
/
Unavailable