RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 3106260 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 3106260 Grate Roll A 6 Cubic Feet Commercial Equipment
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 3106260 |
| Manufacturer Part # | 3106260 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 13.8 lbs |
| Weight | 13.8 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 3106260 Grate Roll A 6 Cf/t/ch/xx L
