RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride -3106145 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride -3106145 4 1/2 Inch Broiler Grate Stainless Steel with Rugged Design
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | -3106145 |
| Manufacturer Part # | -3106145 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 12.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride -3106145 24 1/2 In Broiler Grate Baker's Pride