Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 310497 Control Heat 5.5 Inch Stainless Steel Temperature Regulator
Item:
#1445315
Technical details
| Manufacturer | Barker Company |
|---|---|
| Model Number | 310497 |
| Manufacturer Part # | 310497 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 8.7" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 310497 Control Heat 5.5 Inch Stainless Steel Temperature Regulator
