RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 310458 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 310458 1/4 Inch Male Connector 3/8 Inch NPT Corrosion Resistant
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 310458 |
| Manufacturer Part # | 310458 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 310458 Connectormale1/4t X 3/8 Npt