RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 310394 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 310394 10 Inch Stainless Steel Rack Oven Side Replacement
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 310394 |
| Manufacturer Part # | 310394 |
| Height | 1" |
| Width | 10" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 310394 Rack Range Oven Side 10x22 203