RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 310382 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 310382 1.9 Inch Gas Oven Knob Durable Black Control Component
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 310382 |
| Manufacturer Part # | 310382 |
| Height | 1.85" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 310382 Knob 425 Degree Range Oven