Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 310348-757 12 Inch Inducer Housing Galvanized Steel - OEM Replacement
Item:
#1454282
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | 310348-757 |
| Manufacturer Part # | 310348-757 |
| Height | 9.85" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 4.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 310348-757 12 Inch Inducer Housing Galvanized Steel - OEM Replacement
