RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 3102220 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 3102220 6.6 Inch Fish Grate Heavy Duty Charbroiler Stainless Steel
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 3102220 |
| Manufacturer Part # | 3102220 |
| Height | 2.6" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 23.9" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 3102220 Kit Fish Grate Hvy Dty Charbr