RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg toasters and breakfast equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 3101757 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 3101757 1.2 Inch OEM Lever Handle for Toastmaster Toaster TP22 TP44 TP120
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 3101757 |
| Manufacturer Part # | 3101757 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 3101757 Lever Handle, Toastmaster Toaster Tp22 Tp44 Tp120
