Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride 310126 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 310126 3.25 Inch Pilot Burner gas Steel with electrode 36 Inch wire lead
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 310126 |
| Manufacturer Part # | 310126 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 310126 Pilot Burner W/electrode 36" Wire Lead Nat .26" Orifice, American Range Majestic
