RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 3101230 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 3101230 10 Inch Stainless Steel Basket 15 lb Capacity For Food Storage
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 3101230 |
| Manufacturer Part # | 3101230 |
| Height | 4" |
| Width | 10" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 3101230 Basket 1/2 Size 15lb.