RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe china servingware.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 310110 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 310110 14 Inch Knife Cover to Protect 13 Inch Blades
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 310110 |
| Manufacturer Part # | 310110 |
| Height | 2" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 310110 13"
