RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon 31010934500010 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon 31010934500010 0.5 Inch Hexagon Nut Steel Corrosion Resistant
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | 31010934500010 |
| Manufacturer Part # | 31010934500010 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon 31010934500010 Hexagon Nut
