RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe ivory china dinnerware.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 310100 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 310100 11 Inch Stainless Steel Table with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 310100 |
| Manufacturer Part # | 310100 |
| Height | 1.15" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 14.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 310100 Stainless Steel Table