- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nu-Vu 31-0305 5/8 Inch Tylok Male Elbow Stainless Steel Connector
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 31-0305 |
| Manufacturer Part # | 31-0305 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 31-0305 Elbow Tylok Male 5/8 Tub E 1/2