RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 31-02753 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 31-02753 12 Inch Length Bolt Detent Standoff OEM Alloy Steel
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 31-02753 |
| Manufacturer Part # | 31-02753 |
| Height | 2.2" |
| Width | 12" |
| Depth | 14.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 31-02753 Bolt Detent Standoff #40 150
