Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 31-01-351 Clutch Overload - Metal Alloy Gear Protection Device
Item:
#1194460
Technical details
| Manufacturer | Falcon |
|---|---|
| Model Number | 31-01-351 |
| Manufacturer Part # | 31-01-351 |
| Height | 4.85" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 31-01-351 Clutch Overload - Metal Alloy Gear Protection Device
$455.64
Unit price
/
Unavailable
