RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air 31-0013005 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air 31-0013005 11 Inch Fan Blade Aluminum for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | 31-0013005 |
| Manufacturer Part # | 31-0013005 |
| Height | 2.3" |
| Width | 11.35" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air 31-0013005 Fan Blade