FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef 30Z5010 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef 30Z5010 7.4 Inch Smart Relay Board with Durable Design
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 30Z5010 |
| Manufacturer Part # | 30Z5010 |
| Height | 2.9" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 30Z5010 Smart Relay Board Srb
