Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef aftermarket rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Engineered to match existing Merrychef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merrychef 30Z1476 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef 30Z1476 3.1 Inch Cooling Fan Durable Metal for Electronic Cooling
| Fits with Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 30Z1476 |
| Manufacturer Part # | 30Z1476 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 30Z1476 Cooling Fan Orion Oa80ap
