- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 300094-CLE 10 Inch Electric Blower with Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 300094-CLE |
| Manufacturer Part # | 300094-CLE |
| Height | 6.89" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 10.56" |
| Weight | 6.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 300094-CLE Blower 115v 60hz Gem 10 7 0023
