Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 30006 22 Inch Plastic Lid to Fit Electrolux Vp1 Vp3
Item:
#1179477
Technical details
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 30006 |
| Manufacturer Part # | 30006 |
| Height | 6.25" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 26.5" |
| Weight | 4.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 30006 22 Inch Plastic Lid to Fit Electrolux Vp1 Vp3
