RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 30004226 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 30004226 6 Inch Heater Drain Pan Electric Stainless Steel with 350w
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 30004226 |
| Manufacturer Part # | 30004226 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 37.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 30004226 Heater Drain Pan 350w 23 0v Ppi
