RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 30004225 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 30004225 5.75 Inch OEM Heater Drain Pan PPI for HVAC and Refrigeration
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 30004225 |
| Manufacturer Part # | 30004225 |
| Height | 5" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 28.65" |
| Weight | 1.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 30004225 Heater Drain Pan 270w 23 0v Ppi
