RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 30003308 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 30003308 12 Inch Gas Pan Hot Gas Pan with Dual Fans
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 30003308 |
| Manufacturer Part # | 30003308 |
| Height | 1.75" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 40" |
| Weight | 5.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 30003308 Hot Gas Pan Polar Pak 2 Fan
