RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 30001944 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 30001944 11 Inch Fan Blade 4p12cw38 OEM Durable Design for HVAC
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 30001944 |
| Manufacturer Part # | 30001944 |
| Height | 3.6" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 10.7" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 30001944 Fan Blade 4p12cw38
