RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000013686 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 3000013686 12 Inch Stainless Steel Grate Bistro for Cooking
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000013686 |
| Manufacturer Part # | 3000013686 |
| Height | 2.3" |
| Width | 11.85" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000013686 Grate Bistro S 12 X 12 S/s