RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000012901 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 3000012901 1.25 Inch Stud Pitco Fryer Hanger Corrosion Resistant
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000012901 |
| Manufacturer Part # | 3000012901 |
| Height | 1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000012901 Stud Pitco Fryer Hanger