RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000012729 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 3000012729 6 Inch Orifice Extension Gas Component Metal Alloy
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000012729 |
| Manufacturer Part # | 3000012729 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000012729 Orifice Extension 1 X 3/ 8 Cc
