RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000011822 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 3000011822 Diameter 3/16 to 1/4 Ferrule Brass Connector
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000011822 |
| Manufacturer Part # | 3000011822 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000011822 Ferrule Brass 3/16 To 1/4
