RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial broilers.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000011814 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 3000011814 1.85 Inch Oven Pilot Light Gas Stainless Steel Unit
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000011814 |
| Manufacturer Part # | 3000011814 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 11.65" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000011814 Jtrh B W/ Oven Single P Ilot R
