RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000011462 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 3000011462 0.45 Inch Fitting 1/8 NPT X 3/8-27 Bra Metal
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000011462 |
| Manufacturer Part # | 3000011462 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000011462 Fitting 1/8 Npt X 3/8 27 Bra
