Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Jade Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jade Range 3000011171 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 3000011171 2 Inch On Off Gas Valve 1/4 Mpt In Out D Stem
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000011171 |
| Manufacturer Part # | 3000011171 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000011171 1/4" Mpt In/out 1/4" D-stem
