RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000010859 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 3000010859 4.9 Inch Grate Charbroil Electric Steel Alloy Grate
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000010859 |
| Manufacturer Part # | 3000010859 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 22.45" |
| Weight | 9.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000010859 Grate Waffle Charbroil Er ( C
